|
|
|
|
Hotel Chris

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Hotel Chris

Reviews

Ksamil, Butrinti SH81 Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel Chris ndodhet në Ksamil ofron, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, Shërbimi i biletave, Bar, BBQ/Zonë pikniku, Pajisje tenisi, Kopsht, Çiklizëm, Hyrje/Dalje private, Lavanderi, Parkim, Dreka, Darka, Restorant, Shtrat shtesë, Dhoma kundër cigares, Këmbim Valutor, Kondicioner, Dhoma familjare, Tarracë, Shërbimi i hekurosjes, Siguri 24-orëshe, Alarmet e tymit, Parkim i sigurt, Ballkon,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
Shërbimi i biletave
Bar
BBQ/Zonë pikniku
Pajisje tenisi
Kopsht
Çiklizëm
Hyrje/Dalje private
Lavanderi
Parkim
Dreka
Darka
Restorant
Shtrat shtesë
Dhoma kundër cigares
Këmbim Valutor
Kondicioner
Dhoma familjare
Tarracë
Shërbimi i hekurosjes
Siguri 24-orëshe
Alarmet e tymit
Parkim i sigurt
Ballkon

Pse të zgjidhni Hotel Chris


Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!