|
|
|
|
Hotel Divers

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Hotel Divers

Reviews

Radhime, Rruga Vlore - Radhime Km.13 Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel Divers ndodhet në Radhime ofron, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, Pingpong, Shtrat shtesë, Bar, BBQ/Zonë pikniku, Lavanderi, Alarm sigurie, Parkim i aksesueshëm, Dhoma familjare, Parkim, Tavolinë pune, Ballkon, Parkim në rrugë, Check-in/Check-out ekspres, Fikese zjarri, Kondicioner, Parkim i sigurt, Siguri 24-orëshe,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
Pingpong
Shtrat shtesë
Bar
BBQ/Zonë pikniku
Lavanderi
Alarm sigurie
Parkim i aksesueshëm
Dhoma familjare
Parkim
Tavolinë pune
Ballkon
Parkim në rrugë
Check-in/Check-out ekspres
Fikese zjarri
Kondicioner
Parkim i sigurt
Siguri 24-orëshe

Pse të zgjidhni Hotel Divers


Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!