|
|
|
|
Hotel GRINT

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Hotel GRINT

Reviews

Golem, Bulevardi I Pishave Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel GRINT ndodhet në Golem ofron, Parkim i sigurt, Bar, Kopsht, Prona është e arritshme për karriget me rrota, Siguri 24-orëshe, Tarracë, Alarm sigurie, Zona e plazhit privat, Tavolinë pune, Alarmet e tymit, Buzë plazhit, Shërbimi i hekurosjes, Ashensorë, Peshkimi, Salla e përbashkët/TV, Dhoma familjare, Dhoma kundër cigares, Magazinimi i bagazheve, Plazh, Restorant, Hyrje/Dalje private, Kondicioner, Lavanderi, Fikese zjarri, ZONA WIFI, Këmbim Valutor,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Parkim i sigurt
Bar
Kopsht
Prona është e arritshme për karriget me rrota
Siguri 24-orëshe
Tarracë
Alarm sigurie
Zona e plazhit privat
Tavolinë pune
Alarmet e tymit
Buzë plazhit
Shërbimi i hekurosjes
Ashensorë
Peshkimi
Salla e përbashkët/TV
Dhoma familjare
Dhoma kundër cigares
Magazinimi i bagazheve
Plazh
Restorant
Hyrje/Dalje private
Kondicioner
Lavanderi
Fikese zjarri
ZONA WIFI
Këmbim Valutor

Pse të zgjidhni Hotel GRINT


Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!