|
|
|
Hotel GRINT
Kontrolloni vendndodhjen

Hotel GRINT

Vlerësimet

Bulevardi I Pishave, Golem, Albania — Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel GRINT ndodhet në Golem ofron, Fikese zjarri, Kopsht, Ashensorë, Magazinimi i bagazheve,

Hotel GRINT gjithashtu ofron, Parkim i sigurt, Zona e plazhit privat, Lavanderi, Plazh, Buzë plazhit, Dhoma kundër cigares, Siguri 24-orëshe, Restorant, Shërbimi i hekurosjes, Tarracë, Alarm sigurie, Alarmet e tymit, Prona është e arritshme për karriget me rrota, Këmbim Valutor, Bar, Dhoma familjare, Kondicioner, Hyrje/Dalje private, Peshkimi, Tavolinë pune, Salla e përbashkët rri kot/TV, ZONA WIFI, .


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Në dispozicion

Tip dhome Deluxe Double or Twin Room with Sea View
Kapaciteti 2 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër 1 Dopio shumë e madhe
Çmimi i sotëm From 102 /per room includes taxes and fees!
Tip dhome Triple Room with Garden View
Kapaciteti 3 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër 1 Krevat (tek) , 1 Krevat (dopio)
Çmimi i sotëm From 102 /per room includes taxes and fees!
Tip dhome Double Room with Balcony
Kapaciteti 2 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër 1 Dopio shumë e madhe
Çmimi i sotëm From 102 /per room includes taxes and fees!
Tip dhome Double Room with Balcony and Sea View
Kapaciteti 2 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër 1 Dopio shumë e madhe
Çmimi i sotëm From 102 /per room includes taxes and fees!
Ju keni zgjedhur!Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

 • Fikese zjarri
 • Kopsht
 • Ashensorë
 • Magazinimi i bagazheve
 • Parkim i sigurt
 • Zona e plazhit privat
 • Lavanderi
 • Plazh
 • Buzë plazhit
 • Dhoma kundër cigares

Tiparet e dhomës

 • Kondicioner
 • Internet access (Wireless & Broadband)

Vendet e afërta

 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës

Pse të zgjidhni Hotel GRINT

Card image cap

Ne kemi një staf shumëgjuhësh që do t'ju mirëpresë!

Card image cap

Ne kemi çmimet më të mira për t'u marrë me të!

Card image cap

Një nga vendet më të rekomanduara për të qëndruar Golem!

Card image cap

Vendi më i mirë për çifte!

Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Children and

beds

Politikat e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
Nuk ka asnjë kusht moshe për hyrje
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve


Card image cap

Hotel GRINT ende nuk ka vlerësime.


Prona të tjera të njohura në Golem

Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!