|
|
|
Prive Hotel

Kërko


Destinacion/prona


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Prive Hotel

Reviews

Prive Hotel located in Ksamil ofron, Air-Conditioning / heating & underfloor Heating, Bar, Private Check-in/Check-out, Extra bed, WIFI ZONE, Diving, Outdoor furniture, Terrace, 24-hour front desk, Garden, Restaurant, Kid-friendly buffet, BBQ/Picnic area, Express Check-in/Check-out, Currency exchange, Baggage Storage, Non-smoking rooms, Secure parking, Family Rooms, Air conditioning, Balcony, Street parking, Smoke alarms, 24-hour security, Fire extinguishers, Security alarm, Shared lounge/TV area, Parking, 24 hours Room Service,

Prive Hotel gjithashtu ofron,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!

Total price summary

Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

 • Air-Conditioning / heating & underfloor Heating
 • Bar
 • Private Check-in/Check-out
 • Extra bed
 • WIFI ZONE
 • Diving
 • Outdoor furniture
 • Terrace
 • 24-hour front desk
 • Garden
 • Restaurant
 • Kid-friendly buffet
 • BBQ/Picnic area
 • Express Check-in/Check-out
 • Currency exchange
 • Baggage Storage
 • Non-smoking rooms
 • Secure parking
 • Family Rooms
 • Air conditioning
 • Balcony
 • Street parking
 • Smoke alarms
 • 24-hour security
 • Fire extinguishers
 • Security alarm
 • Shared lounge/TV area
 • Parking
 • 24 hours Room Service

Tiparet e dhomës

Vendet e afërta

 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës

Pse të zgjidhni Prive Hotel

Card image cap

Ne kemi një staf shumëgjuhësh që do t'ju mirëpresë!

Card image cap

Ne kemi çmimet më të mira për t'u marrë me të!

Card image cap

Një nga vendet më të rekomanduara për të qëndruar Ksamil!

Card image cap

Vendi më i mirë për çifte!

Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Politikat e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
Nuk ka asnjë kusht moshe për hyrje
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve


Card image cap

Prive Hotel ende nuk ka vlerësime.Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!