|
|
|
Ble Ble Hotel
Kontrolloni vendndodhjen

Ble Ble Hotel

Vlerësimet

Rruga Aleksander Moisiu, Vlorë, Albania — Vendodhje e mirë - Hap hartën

Ble Ble Hotel ndodhet në Vlorë ofron, Restorant, Plazh, Bar, Kondicioner,

Ble Ble Hotel gjithashtu ofron, Tavolinë pune, Parkim i sigurt, Çiklizëm, BBQ/Zonë pikniku, Ballkon, Check-in/Check-out ekspres, Hyrje/Dalje private, Shtrat shtesë, Parkim i aksesueshëm, Parkim në rrugë, Dhoma kundër cigares, Alarm sigurie, Kopsht, Siguri 24-orëshe, Shërbimi i biletave, Dhoma familjare, Parkim, .


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Në dispozicion

Tip dhome Suite with Sea View
Kapaciteti 3 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Tip dhome One-Bedroom Apartment (5 pers)
Kapaciteti 5 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Tip dhome One-Bedroom Apartment
Kapaciteti 3 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Tip dhome Studio Triple Room
Kapaciteti 3 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Tip dhome Double Room with Sea View
Kapaciteti 2 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Tip dhome One-Bedroom Apartment (4 pers)
Kapaciteti 4 njerez.  përfshire deri në 1 fëmijë
Shtretër
Çmimi i sotëm From /per room includes taxes and fees!
Ju keni zgjedhur!Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

 • Restorant
 • Plazh
 • Bar
 • Kondicioner
 • Tavolinë pune
 • Parkim i sigurt
 • Çiklizëm
 • BBQ/Zonë pikniku
 • Ballkon
 • Check-in/Check-out ekspres

Tiparet e dhomës

Vendet e afërta

 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës

Pse të zgjidhni Ble Ble Hotel

Card image cap

Ne kemi një staf shumëgjuhësh që do t'ju mirëpresë!

Card image cap

Ne kemi çmimet më të mira për t'u marrë me të!

Card image cap

Një nga vendet më të rekomanduara për të qëndruar Vlorë!

Card image cap

Vendi më i mirë për çifte!

Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Children and

beds

Politikat e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
Nuk ka asnjë kusht moshe për hyrje
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve


Card image cap

Ble Ble Hotel ende nuk ka vlerësime.


Prona të tjera të njohura në Vlorë

Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!