|
|
|
|
Hotel Iliria

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Hotel Iliria

Reviews

Sarande, Rruga Butrinti Nd.51, H.2, Sarande, Albania Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel Iliria ndodhet në Sarande ofron, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, Restorant, Shtrat shtesë, Parkim, Bar, Kopsht, Lavanderi, Shërbimi i biletave, Hyrje/Dalje private, Mëngjesi në dhomë, Dhoma familjare, Kondicioner, Këmbim Valutor, Ashensorë, Shërbimi i hekurosjes, ZONA WIFI, Dhoma kundër cigares, Salla e përbashkët/TV, Siguri 24-orëshe, Tavolinë portier, Tavolinë pune, 24 orë shërbim në dhomë, Buzë plazhit, Parkim i sigurt, Ballkon,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
Restorant
Shtrat shtesë
Parkim
Bar
Kopsht
Lavanderi
Shërbimi i biletave
Hyrje/Dalje private
Mëngjesi në dhomë
Dhoma familjare
Kondicioner
Këmbim Valutor
Ashensorë
Shërbimi i hekurosjes
ZONA WIFI
Dhoma kundër cigares
Salla e përbashkët/TV
Siguri 24-orëshe
Tavolinë portier
Tavolinë pune
24 orë shërbim në dhomë
Buzë plazhit
Parkim i sigurt
Ballkon

Pse të zgjidhni Hotel Iliria


Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!