|
|
|
|
Hotel Keos

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma

Të rritur
Fëmijë
DhomaHotel Keos

Reviews

Sarande, 3rd Km Sarandë - Butrint, Lagja 1 Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel Keos ndodhet në Sarande ofron, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, BBQ/Zonë pikniku, Kopsht, Shërbimi i biletave, Lavanderi, Bar, Parkim, Shtrat shtesë, Plazh, Hyrje/Dalje private, Check-in/Check-out ekspres, Shishe me ujë, CCTV në zonat e përbashkëta, Shërbimi i hekurosjes, CCTV jashtë pronës, Tarracë, Dhoma kundër cigares, 24 orë shërbim në dhomë, Kondicioner, Verë/Shampanjë, Tavolinë pune, Këmbim Valutor, Mobilje në natyrë, Dhoma familjare, Zonë e caktuar për pirjen e duhanit, ZONA WIFI, Shuplakë miqësore për fëmijët, Peshkimi, Parkim në rrugë, Parkim i sigurt, Ballkon,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë
Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
BBQ/Zonë pikniku
Kopsht
Shërbimi i biletave
Lavanderi
Bar
Parkim
Shtrat shtesë
Plazh
Hyrje/Dalje private
Check-in/Check-out ekspres
Shishe me ujë
CCTV në zonat e përbashkëta
Shërbimi i hekurosjes
CCTV jashtë pronës
Tarracë
Dhoma kundër cigares
24 orë shërbim në dhomë
Kondicioner
Verë/Shampanjë
Tavolinë pune
Këmbim Valutor
Mobilje në natyrë
Dhoma familjare
Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
ZONA WIFI
Shuplakë miqësore për fëmijët
Peshkimi
Parkim në rrugë
Parkim i sigurt
Ballkon

Pse të zgjidhni Hotel Keos


Prices you can't beat!

AllBookers is safe

Manage your bookings online


The staff speaks English

Great location and facilities for couples

Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!