|
|
|
|
Hotel Nertili

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma
Hotel Nertili

Reviews

Sarande, Rruga Butrinti First KM: 9701, Sarande, Vendodhje e mirë - Hap hartën

Hotel Nertili ndodhet në Sarande ofron, Plazh, Restorant, Shtrat shtesë, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, Parkim, Hyrje/Dalje private, Bar, Lavanderi, Verë/Shampanjë, Check-in/Check-out ekspres, 24 orë shërbim në dhomë, Kopsht, Makina me qira, Dhoma familjare, Kondicioner, Tarracë, Shërbimi i hekurosjes, Tarracë dielli, Dhoma kundër cigares, Frutat, Mëngjesi në dhomë, Cadra dielli, Shtretër dielli ose karrige plazhi, Zona e plazhit privat, Menutë e dietës speciale (sipas kërkesës), ZONA WIFI, Shishe me ujë, Buzë plazhit, Siguri 24-orëshe, Parkim i aksesueshëm, Parkim në rrugë, CCTV jashtë pronës, Parkim i sigurt, Alarm sigurie, Ballkon,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Plazh
Restorant
Shtrat shtesë
Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
Parkim
Hyrje/Dalje private
Bar
Lavanderi
Verë/Shampanjë
Check-in/Check-out ekspres
24 orë shërbim në dhomë
Kopsht
Makina me qira
Dhoma familjare
Kondicioner
Tarracë
Shërbimi i hekurosjes
Tarracë dielli
Dhoma kundër cigares
Frutat
Mëngjesi në dhomë
Cadra dielli
Shtretër dielli ose karrige plazhi
Zona e plazhit privat
Menutë e dietës speciale (sipas kërkesës)
ZONA WIFI
Shishe me ujë
Buzë plazhit
Siguri 24-orëshe
Parkim i aksesueshëm
Parkim në rrugë
CCTV jashtë pronës
Parkim i sigurt
Alarm sigurie
Ballkon

Pse të zgjidhni Hotel Nertili


Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!